۲۲۲۲ مگاولت آمپر به ظرفیت شبکه برق خوزستان افزوده شد

تاریخ انتشار: دوشنبه 28 فروردین 1402 | 09:27 ق.ظ
۲۲۲۲ مگاولت آمپر به ظرفیت شبکه برق خوزستان افزوده شد مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: در سال گذشته۲۲۲۲ مگاولت آمپر به ظرفیت شبکه برق خوزستان افزوده شد. محمود دشت بزرگ  اظهار کرد: در سال گذشته در قالب ۲۲ پروژه ۲۳ ترانسفورماتور با ظرفیت ۲۲۲۲ مگاولت آمپر و ارزش سرمایه‌گذاری بیش از ۲۹ هزار میلیارد ریال به ظرفیت شبکه اضافه شد. وی بیان کرد: این […]

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: در سال گذشته۲۲۲۲ مگاولت آمپر به ظرفیت شبکه برق خوزستان افزوده شد.

محمود دشت بزرگ  اظهار کرد: در سال گذشته در قالب ۲۲ پروژه ۲۳ ترانسفورماتور با ظرفیت ۲۲۲۲ مگاولت آمپر و ارزش سرمایه‌گذاری بیش از ۲۹ هزار میلیارد ریال به ظرفیت شبکه اضافه شد.

وی بیان کرد: این مقدار ظرفیت اضافه شده نسبت به هدف تعیین شده که ۱۲۳۵ مگاولت آمپر بود، ۱۸۰ درصد بیشتر شده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با بیان اینکه در سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۲۶ کیلومتر مدار طی ۱۰ پروژه با ارزش سرمایه‌گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد ریال اجرایی شده است، تصریح کرد: نسبت به هدف تعیین شده که ۱۰۸ کیلومتر مدار بوده است تحقق ۱۱۷ درصدی را شاهد هستیم.

دشت‌بزرگ با بیان اینکه خروجی این پروژه‌ها پایداری شبکه برق بوده است، عنوان کرد: از دیگر اقدامات شاخص انجام شده در سال ۱۴۰۱ ‌می‌توان به اتمام عملیات اجرایی ساختمان اداری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان و همچنین طراحی و خرید کابل ۱۳۲ کیلوولت دفنی (کرکره‌ای) با تکنولوژی جدید کاروگیت برای اولین بار در کشور اشاره کرد.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار