جوانان خوزستان نباید از بیکاری رنج ببرند

تاریخ انتشار: پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402 | 15:55 ب.ظ
جوانان خوزستان نباید از بیکاری رنج ببرند رییس جمهور گفت: تلاش دولت جبران عقب‌ماندگی‌های استان خوزستان است.  سید ابراهیم رییسی امروز هفتم اردیبهشت ماه در بدو ورود به فرودگاه دزفول، گفت: در این سفر پیگیر مصوبات سفر اول به استان خوزستان خواهم بود تا بررسی شود که مسئولان چه کردند. وی افزود: ضمن این که مدیران و مسئولان این حوزه ها بازخواست […]

رییس جمهور گفت: تلاش دولت جبران عقب‌ماندگی‌های استان خوزستان است.

 سید ابراهیم رییسی امروز هفتم اردیبهشت ماه در بدو ورود به فرودگاه دزفول، گفت: در این سفر پیگیر مصوبات سفر اول به استان خوزستان خواهم بود تا بررسی شود که مسئولان چه کردند.

وی افزود: ضمن این که مدیران و مسئولان این حوزه ها بازخواست می شوند تا ببینیم آنچه در سفر اول تصویب شد انجام شد یا خیر. آن چه برای من در آمار و ارائه گزارش ها مهم است، حل مشکل مردم است.

رییس جمهور عنوان کرد: عزیزان مختلفی در استان و چهره های شاخصی که از این استان در مرکز حضور دارند، مسائل مختلفی را پیرامون استان به ما اعلام می کنند اما به نظرم کافی نیست و آن چه مهم است حضور ما در میدان است زیرا این حضور باعث می شود که مسائل حل شود. تا حل مسائل کار را با جدیت دنبال می کنیم.

وی با بیان این که خوزستان خط مقدم دفاع از وطن و دفاع از مرز و بوم کشور است و مردم این استان دین خود را به کشور ادا کردند، ادامه داد: مسئولان نسبت به این استان مسئولیت مضاعف دارند.

رییسی گفت: مردم اهواز نباید مشکل فاضلاب داشته باشند و جوانان خوزستان نباید از بیکاری رنج ببرند. با ظرفیت‌هایی که در این استان وجود دارد، نباید مشکل آب‌وفاضلاب و زیرساخت ها وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد: در این دوران تلاش دولت جبران عقب‌ماندگی‌های استان خوزستان است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار