تامین اعتبار طرح های شهرداری های خوزستان با طرح مولدسازی

تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 | 11:38 ق.ظ
تامین اعتبار طرح های شهرداری های خوزستان با طرح مولدسازی استاندار خوزستان : در قالب طرح مولدسازی که از سوی دولت مطرح شده، شهرداری‌ها می‌توانند با فروش اموال و املاک بلااستفاده اعتبار مورد نیاز پروژه‌های مهم خود را تأمین و انجام دهند.

علی اکبر حسینی‌محراب با تاکید بر تکمیل و انجام پروژه‌های مهم استان گفت: طرح مولدسازی فرصت بسیار خوبی است که با فروش املاک بدون استفاده پروژه‌های مهم استان را تکمیل کرد.

 

استاندار خوزستان افزود: اعضای شورا‌ها با همدلی و مشارکت می‌توانند بسیاری از مشکلات در شهر‌ها وروستا‌های استان را برطرف کنند.

وی تصریح کرد: مردم با یک امیدی اعضای شورا‌ها را انتخاب کرده اند و باید از این اعتماد برای خدمت هر چه بیشتر به مردم استفاده کنند، اعضای شورا‌ها در چهار سالی که در این مقام هستند باید به اعتمادی که مردم به آن‌ها کرده با کار درست پاسخ دهند.

حسینی‌محراب عنوان کرد: نباید تنها به اعتبار استانی تکیه کرد، از راه‌های مختلف می‌توان برای حل مشکلات اعتبار وارد استان کرد.

وی گفت: به عنوان مثال، اعتباری بالغ بر ۱۸۰ هزار میلیارد ریال خارج از بودجه استان وارد خوزستان شد و یا مبلغ ۲۵۰ هزار میلیارد ریال از حق سهم دولت در نیشکر به خوزستان اختصاص یافته است، این اعتبارات خارج از اعتبار استانی وارد خوزستان شده که با یک برنامه ریزی مناسب می‌توان بسیاری از مشکلات خوزستان را حل کرد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه از شکل‌های مختلف می‌توان برای استان تامین مالی کرد، افزود: مدیران و مسئولان دلسوزانه برای حل مشکلات مردم و استان کار و فعالیت کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار