در سال جدید اختصاص می یابد ؛

۷ هزار میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی

تاریخ انتشار: سه شنبه 19 اردیبهشت 1402 | 12:00 ب.ظ
۷ هزار میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی 🔹مشکلات و نیازهای زیرساختی شهرک ها و نواحی صنعتی استان خوزستان شناسایی و برای رفع آنان اعتباری بالغ بر ۷ هزار میلیارد ریال برنامه ریزی شده است. 🔹علی مهدی پور؛ با بیان اینکه در خوزستان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد، گفت؛ در طی سال گذشته مشکلات اساسی و نیازهای ضروری آنان مورد […]

🔹مشکلات و نیازهای زیرساختی شهرک ها و نواحی صنعتی استان خوزستان شناسایی و برای رفع آنان اعتباری بالغ بر ۷ هزار میلیارد ریال برنامه ریزی شده است.

🔹علی مهدی پور؛ با بیان اینکه در خوزستان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد، گفت؛ در طی سال گذشته مشکلات اساسی و نیازهای ضروری آنان مورد شناسایی قرار گرفته است.

🔹مدیر عامل شرکت شهرک های استان خوزستان در ادامه به وظایف و رسالت شرکت شهرک ها اشاره کرد و افزود ؛ رسالت اصلی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان احداث و تکمیل زیرساخت های لازم به منظور فعالیت سرمایه گذاران صنعتی است، که در همین راستا اعتباری بالغ بر ۷ هزار میلیارد ریال برای سال جدید به این حوزه تخصیص داده شده است.

🔹وی در ادمه تصریح کرد؛ با تخصیص این اعتبارات، تحول زیادی در بخش تکمیل زیرساخت ها و وضعیت بصری شهرک های صنعتی خوزستان ایجاد خواهد شد که مطمناً موجب جذب سرمایه گذاران به شهرک های صنعتی می شود.

🔹وی خاطر نشان کرد ؛ در سال گذشته اعتباری بالغ بر ۴ هزار میلیارد ریال جهت اجرای پروژه های عمرانی اختصاص یافت .


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار