نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز سازمان آب و برق خوزستان ‌در سال جاری

تاریخ انتشار: شنبه 6 خرداد 1402 | 08:50 ق.ظ
نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز سازمان آب و برق خوزستان ‌در سال جاری نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز سازمان آب و برق خوزستان‌در سال ۱۴۰۲ به منظور استفاده از منابع پایه محیط زیست و حفظ آن برای نسل های آینده برگزار شد.

نخستین جلسه کارگروه مدیریت سبز سازمان آب و برق خوزستان‌ با حضور اعضای این کارگروه در سالن جلسات مدیریت فناوری و اطلاعات سازمان برگزار شد.

در این جلسه تصمیماتی از جمله ادامه پیگیری تامین آب خام از سایت جهاد کشاورزی و تسریع در فرایند اجرایی، برگزاری جلسات مجزا با معاونین آبرسانی و آبیاری و زهکشی با موضوع آب خام فضای سبز، پیگیری ابلاغ دستور العمل و خط مشی کارگروه مدیریت سبز سازمان، امکان سنجی مطرح شدن فرایندهای بهره وری مصارف آب و انرژی مدیریت سبز در نظام پیشنهادات سازمان و پیگیری صدور گواهی مدیریت پسماند و آموزش مدیریت پسماند به گروه های هدف اتخاذ شد.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن تشریح اهداف برنامه های اجرایی سال جاری، گزارش عملکرد کارگروه مدیریت سبز سازمان بر اساس شاخص های ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی و امتیازات نهایی ارزیابان مرتبط ارائه شد که بر اساس این گزارش سازمان آب و برق خوزستان با رشد ۱۹ امتیازی نسبت به سال ۹۹ و رشد ۱۷ امتیازی نسبت به میانگین ۵ سال اخیر در مدیریت سبز، موفق به کسب امتیاز حدود ۴۰ از ۶۰ امتیاز شد.

لازم به ذکر است؛ این کارگروه به منظور استفاده صحیح از منابع پایه محیط زیست و حفظ آن برای نسلهای آتی تهیه شده و اجرای آن می تواند ما را در دستیابی به اهداف توسعه پایدار و تحقق عدالت بین نسلی یاری کند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار