شهرداراهواز:

در کمتر از یک ماه: بیش از 102 هزار متر مربع از خیابانهای منطقه  سه آسفالت شد

تاریخ انتشار: یکشنبه 4 آگوست 2019 | 14:14 ب.ظ
در کمتر از یک ماه: بیش از 102 هزار متر مربع از خیابانهای منطقه  سه آسفالت شد در ادامه پروژه آسفالت محله به محله در سطح منطقه سه، بیش از 102 هزار متر مربع از خیابانهای این منطقه در کمتر از یک ماه آسفالت شد. شهردار اهواز با اعلام این خبر گفت: در ادامه همین طرح، بیش از 25 هزار متر مربع ازمعابر این منطقه  شامل خیابان شهید وزیری، بلوار شهید عباسپور، […]

در ادامه پروژه آسفالت محله به محله در سطح منطقه سه، بیش از 102 هزار متر مربع از خیابانهای این منطقه در کمتر از یک ماه آسفالت شد.

شهردار اهواز با اعلام این خبر گفت: در ادامه همین طرح، بیش از 25 هزار متر مربع ازمعابر این منطقه  شامل خیابان شهید وزیری، بلوار شهید عباسپور، خیابان 20 متری مقیمی ، باند غربی بلوار اصلی کوی جواهری، خیابان مهر و خیابان شهید منجزی واقع درکوی ملت تراش داده شد.

 موسی شاعری تعداد خیابانهای آسفالت شده در سطح منطقه سه را 43 خیابان اعلام  و تصریح کرد: از آنجاییکه هدف ما آسفالت محله به محله و بالا بردن سطح کیفی آسفالت خیابان های محلات سطح شهر است، این  عملیات از منطقه سه آغاز و در سایر محلات و مناطق  شهر اهواز نیز اجرا می شود.

وی ادامه داد: در این طرح تلاش می کنیم با آسفالت محلات سطح شهر، علاوه بر رفاه حال شهروندان، سهولت تردد خودروها در سطح خیابان ها را فراهم کنیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار