زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۱:۰۴ ق٫ظ
زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است به گزارش خبرنگار نیازنیوز،آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری شامگاه شنبه در آیین کلنگ زنی تقاطع غیر هم سطح ۱۸ متری کیان آباد – مهرشهر در منطقه مهر شهر اهواز گفت: شهردار اهواز با توجه به انرژی جوانی خود تاکنون اقدامات خوبی را صورت […]

زعیم حوزه های علمیه خوزستان: عملکرد شاعری شهردارجوان رضایت بخش است

به گزارش خبرنگار نیازنیوز،آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری شامگاه شنبه در آیین کلنگ زنی تقاطع غیر هم سطح ۱۸ متری کیان آباد – مهرشهر در منطقه مهر شهر اهواز گفت: شهردار اهواز با توجه به انرژی جوانی خود تاکنون اقدامات خوبی را صورت داده و بی شک با عقلانیتی که دارد و پشتیبانی استاندار خوزستان و همراهی اعضای شورای شهر برنامه های مفیدی را برای این شهرستان پیش رو دارد.

وی افزود: با توجه به اقداماتی که تاکنون صورت گرفته و بررسی‌های انجام شده از عملکرد شهرداری اهواز رضایت داریم و امیدواریم این برنامه ها در صحنه عمل نیز بروز پیدا کند.

زعیم حوزه های علمیه خوزستان‌گفت: با توجه به اجرای پروژه‌های تاثیرگذار در شهرستان اهواز از عملکرد شهردار جوان اهواز رضایت کامل داریم.
زعیم حوزه‌های علمیه خوزستان گفت: پروژه ای که اکنون کلنگ آن به زمین خورد می تواند در باز کردن گره‌های ترافیکی این شهرستان تاثیر بسزایی داشته باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار