شاعری شهرداراهواز:انجام آسفالت کوی مدرس بعد از اتمام وظایف آب و فاضلاب

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ | ۲۲:۵۶ ب٫ظ
شاعری شهرداراهواز:انجام آسفالت کوی مدرس بعد از اتمام وظایف آب و فاضلاب شاعری در بازدید و بررسی مشکلات کوی مدرس گفت: در برخی خیابان های کوی مدرس حفاری هایی توسط شرکت آبفا اهواز صورت گرفته که بعد از اتمام پروژه اصلاح شبکه فاضلاب، عملیات آسفالت توسط شهرداری انجام خواهد شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز موسی شاعری شهردار اهواز در بازدید از کوی مدرس که با حضور […]

شاعری در بازدید و بررسی مشکلات کوی مدرس گفت: در برخی خیابان های کوی مدرس حفاری هایی توسط شرکت آبفا اهواز صورت گرفته که بعد از اتمام پروژه اصلاح شبکه فاضلاب، عملیات آسفالت توسط شهرداری انجام خواهد شد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز موسی شاعری شهردار اهواز در بازدید از کوی مدرس که با حضور دادستان اهواز و مدیرعامل آب و فاضلاب اهواز انجام شد، گفت: طبق توافقاتی که با شرکت آب و فاضلاب اهواز انجام شده، ترمیم خیابان هایی که شبکه ی فاضلاب آن ها اصلاح شده، با این شرکت خواهد بود.

موسی شاعری با اشاره به حفاری های صورت گرفته توسط شرکت آب و فاضلاب در کوی مدرس تصریح کرد: بعد از اتمام پروژه و تکمیل زیرسازی که بر عهده ی این شرکت است، عملیات آسفالت و پاکسازی محل توسط شهرداری انجام خواهد شد .

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار