با همت شهرداری اهواز جهت ارائه خدمات رسانی صورت گرفت / اتخاذ تمهیدات لازم در مرز چزابه /جمع آوری روزانه ۲۰ تن زباله در مرز چذابه توسط شهرداری

تاریخ انتشار: شنبه 12 اکتبر 2019 | 13:55 ب.ظ
با همت شهرداری اهواز جهت ارائه خدمات رسانی صورت گرفت / اتخاذ تمهیدات لازم در مرز چزابه /جمع آوری روزانه ۲۰ تن زباله در مرز چذابه توسط شهرداری با همت شهرداری اهواز جهت ارائه خدمات رسانی صورت گرفت / اتخاذ تمهیدات لازم در مرز چزابه /جمع آوری روزانه ۲۰ تن زباله در مرز چذابه توسط شهرداری شهردار اهواز در مرزچذابه درجمع خبرنگاران گفت: تمهیدات لازم در بحث مشکلات احتمالی در مرز چذابه از سوی شهرداری اهواز در نظر گرفته شده است و جای […]

با همت شهرداری اهواز جهت ارائه خدمات رسانی صورت گرفت / اتخاذ تمهیدات لازم در مرز چزابه /جمع آوری روزانه ۲۰ تن زباله در مرز چذابه توسط شهرداری

شهردار اهواز در مرزچذابه درجمع خبرنگاران گفت: تمهیدات لازم در بحث مشکلات احتمالی در مرز چذابه از سوی شهرداری اهواز در نظر گرفته شده است و جای نگرانی در بحث خدمت رسانی به زائران اربعین نیست.

موسی شاعری با اشاره به خدمات ارائه شده از سوی شهرداری اهواز به زائران اربعین اظهار کرد: بر اساس روال چند سال اخیر خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز چذابه به عهده شهرداری اهواز است.

وی در خصوص اقدامات شهرداری اهواز در مرز چذابه، افزود: از پاکسازی منطقه تا دفن بهداشتی زباله ها که چیزی حدود ۲۰ تن در روز بوده، توسط شهرداری اهواز صورت گرفته است.

شهردار اهواز تصریح کرد: همچنین سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز، بخش عمده ای از ناوگان حمل و نقل عمومی اهواز را به این مرز منتقل کرده است تا تردد زائران تسهیل شود.

شاعری گفت: امسال در خاک عراق نیز بخشی از عملیات پاکسازی منطقه و جمع آوری زباله بر عهده شهرداری اهواز است و در این زمینه نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه امکانات رفاهی و برنامه های فرهنگی بسیار خوبی در این مرز فراهم شده است، گفت: امیدواریم شهرداری اهواز عملکرد خوبی را با همکاری شورای شهر اهواز در بحث خدمت رسانی به زائران اربعین داشته باشد.

شهردار اهواز اظهار کرد: با توجه به تجربیات در سال های اخیر، تمهیدات لازم در بحث کمبود ها و مشکلات احتمالی در نظر گرفته شده است اما طبیعتا برنامه های این چنینی که حضور گسترده مردم را به دنبال دارد، ممکن است تا با مسایل جدید و پیش بینی نشده مواجه شویم.

وی خاطرنشان کرد: آمادگی لازم و کاملی در شهرداری اهواز وجود دارد تا زائران در مرز چذابه دچار مشکل نشوند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار