صنعت نفت تولید فناورانه، مصرف بهینه

تاریخ انتشار: یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 | 08:18 ق.ظ
صنعت نفت تولید فناورانه، مصرف بهینه نمایشگاه صنعت نفت در سال ۱۴۰۲ با شعار «صنعت نفت تولید فناورانه، مصرف بهینه» از تاریخ ۲۷ الی ۳۰ اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد. بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ به مدت ۴ روز در محل دائمی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. […]

نمایشگاه صنعت نفت در سال ۱۴۰۲ با شعار «صنعت نفت تولید فناورانه، مصرف بهینه» از تاریخ ۲۷ الی ۳۰ اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ به مدت ۴ روز در محل دائمی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

با توجه جایگاه راهبردی ایران به عنوان یکی از اعضای اصلی اپک و میزبانی این رویداد، بسیاری از فعالین منطقه‌ای و جهانی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند و از محصولات و دستاوردهای جدید شرکت های فعال در ایران با خبر می شوند و فرصت های سرمایه گذاری محتمل را در این نمایشگاه بررسی می‌کنند.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های دانش بنیان داخلی فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید علاقمندان بین المللی و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار