تقدير مديرعامل مناطق نفتخيز جنوب از بسيجيان حوزه شهيد تندگويان

فرهنگ بسیج، پیشران حرکت کشور است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۶ ق٫ظ
فرهنگ بسیج، پیشران حرکت کشور است مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت­خیز جنوب در جلسه صبحگاهی تولید شنبه اول آذر، از تلاش­های جهادی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب تقدیر کرد و فرهنگ بسیج را پیشران حرکت کشور در حوزه­های فرهنگی، اقتصادی و نظامی دانست. به گزارش پایگاه اطلاع­رسانی مناطق نفتخیز جنوب، مهندس احمد محمدی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت­خیز جنوب در جلسه صبحگاهی تولید شنبه اول آذر، از تلاش­های جهادی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب تقدیر کرد و فرهنگ بسیج را پیشران حرکت کشور در حوزه­های فرهنگی، اقتصادی و نظامی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع­رسانی مناطق نفتخیز جنوب، مهندس احمد محمدی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج و بیان اینکه بازوی توانمند بسیج در عرصه­های مختلف، باعث تسهیل ارائه خدمات به مردم شده است، گفت: در رویدادهای مهم یک­سال اخیر، هرآنچه در توان داشته­ایم را برای کاهش مشکلات مردم انجام دادیم و در این مسیر، بسیج همواره دوشاودش ما گام برداشته است.

وی افزود: خدمات بسیجیان حوزه شهید تندگویان در امدادرسانی و ارائه خدمات به زلزله­زدگان سرپل ذهاب، سیل­زدگان خوزستان و مشارکت در عمران روستایی مناطق مجاور تاسیسات فرآیندی علاوه بر حضور فعال در رزمایش کمک­های مومنانه و ارائه خدمات بهداشتی و فرهنگی در راستای مقابله با پاندمی کرونا، در اذهان خواهد ماند و نام بسیج را در خاطرات مردم درخشان­تر خواهد ساخت.

مهندس محمدی خاطرنشان کرد: همکاری بسیج در حفاظت از دارایی­های فیزیکی شرکت و تامین امنیت خطوط لوله و تاسیسات در کنار حراست را نیز می­توان از جمله اقدامات جهادی بسیج دانست که در برقراری آرامش عملیاتی در گستره­ی شرکت مؤثر بوده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب نیز با تشریح تاریخچه­ی شکل­گیری سازمان بسیج مستضعفین و اهداف آن به عنوان یک نیروی مردمی، گفت: در دوران دفاع مقدس، بسیج با ایثار و جانفشانی در کنار نیروهای مسلح ایستاد و بعد از آن، مشارکت خود را درسازندگی کشور آغاز نمود که بسیج صنعت نفت را می توان از فعال­ترین اقشار بسیج در هر دو حوزه مذکور برشمرد.

سرهنگ عباس ممبینی افزود: حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب افتخار دارد که در سال­های اخیر ۴ شهید مدافع حرم و یک شهید مدافع امنیت را به انقلاب تقدیم داشته و همواره تلاش کرده است تا در عرصه­های فرهنگی و عمرانی، در خدمت مردم باشد.

وی از برگزاری ۲۰ برنامه متنوع با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در هفته بسیج خبر داد و یادآور شد: هفته بسیج سال ۹۹ با شعار محوری “بسیج، پیشرو خدمت و امید آفرینی” از دیروز آغاز شده و قرار است برنامه­­هایی نظیر نمایشگاه عکس، دیدارهای انفرادی با فرزندان شهدای بسیجی، ترویج طرح “هر کارمند حامی یک یتیم”، اهدای خون، اجرای مراحل پنجم و ششم رزمایش کمک­های مومنانه، اجرای رزمایش مجازی ثامن، غبارروبی قبور مطهر شهدا، اتمام پروژه بازسازی ۲۰ واحد مسکونی منطقه منبع آب اهواز، برگزاری مسابقات مجازی، تجلیل از مدافعان سلامت و ضدعفونی جایگاه های سوخت و مناطق کم برخوردار و آیین نامگذاری استخر بقا در دریای مجتمع آموزش فنون اهواز به نام سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان اهم برنامه­های این حوزه در هفته بسیج، برگزار شوند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار